Baza wiedzy
Warto wiedzieć więcej

Inspirujemy do nowego spojrzenia
na potencjał firm naszych
klientów.

Członkowie naszego zespołu uczestniczą w licznych konferencjach i seminariach tematycznych jako eksperci, chętnie dzieląc się swoją wiedzą, doświadczeniem i zdobytym know-how. Chętnie prezentujemy w publikacjach i artykułach, możliwości jakie niosą za sobą różnorodne formy i źródła finansowania.

Pomożemy spojrzeć Ci na Twoją firmę z perspektywy otoczenia biznesowego.

Branża przetwórstwa rolno-spożywczego przetestuje „nowe dotacje”

  Od 17.10 do 18.11 przedsiębiorstwa przetwarzające produkty rolne mogą ubiegać się o dofinansowanie w ramach pierwszego konkursu ogłoszonego w(...)
Czytam dalej

Konkurs – Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego

http://dolnoslaskibon.pl/ Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. maksymalnie 135k zł dofinasowania do 85%- de minimis Prace B+R trzeba zlecić(...)
Czytam dalej

Krajowy plan odbudowy – na co zostaną przeznaczone środki?

Krajowy Plan Odbudowy (KPO) to polska propozycja odbudowy gospodarki po pandemii i przygotowanie jej na przyszłe ewentualne kryzysy. KPO ma być realizowany w(...)
Czytam dalej

Program FENG – Pierwsze miliardy euro dla Polskich firm w ramach nowych Programów UE

Wielkimi krokami zbliżamy się do uruchomienia pierwszych miliardów euro dla Polskich firm w ramach nowych Programów UE 2021-2027. Czym jest program(...)
Czytam dalej

Dotacje NCBiR – Najbliższe konkursy organizowane przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Najbliższe konkursy organizowane przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR). Dla kogo dotacje NCBiR? NEON – I konkurs Wspólne Przedsięwzięcie(...)
Czytam dalej

Dotacje PARP – ostatnie nabory wniosków w ramach kończącej się perspektywy finansowej

Dotacje PARP W 2022 r. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości będzie realizowała ostatnie nabory wniosków w ramach kończącej się perspektywy(...)
Czytam dalej

REACT-EU – nawet do 100% dofinansowania

11.3 Wspieranie naprawy i odporności systemu ochrony zdrowia Nawet do 100% dofinansowania będzie można otrzymać w ramach ogłoszonego przez(...)
Czytam dalej

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW)

Już w kwietniu 2022 startuje bardzo ciekawy nabór w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich „Współpraca” dedykowany wspieraniu i tworzeniu Grup(...)
Czytam dalej

Dotacje z Unii Europejskiej – co warto o nich wiedzieć?

Celem dotacji z UE jest to, aby wspierać inteligentny i zrównoważony rozwój zrzeszonych w niej państw oraz dążyć do spójności gospodarczej i(...)
Czytam dalej

Doradztwo strategiczne – postaw na zmiany

W obecnej sytuacji rynkowej największym wyzwaniem dla każdej firmy jest ciągła walka z konkurencją oraz stałe umacnianie swojej pozycji na rynku.(...)
Czytam dalej

Długofalowy budżet UE na lata 2021-2027 – co warto o nim wiedzieć?

Zdecydowana większość przedsiębiorców, planując nowe inwestycje poszukuje możliwości wykorzystania w tym celu dotacji UE. Przez kilka ostatnich lat,(...)
Czytam dalej

Badania i analizy – zwycięstwo wymaga przygotowań

Każdy przedsiębiorca decydując się na rozwój w określonym obszarze działalności podejmuje spore ryzyko. Rynek stale się zmienia, ewoluuje, kurczy lub(...)
Czytam dalej

Audyty i koncepcje technologiczne – eliminacja słabych punktów w przedsiębiorstwie

Na drodze prowadzenia własnego biznesu istnieje wiele przeszkód, niespodzianek oraz trudności. Audyty oraz nowe koncepcje technologiczne mają za zadanie(...)
Czytam dalej